17 marca 2022

Nowość! Marshall Stockwell II

Ważący zaledwie 1,4 kg Stockwell II charakteryzuje się bogatym brzmieniem mimo obudowy wielkości książki. Dzięki konstrukcji Blumlein Stereo Sound ten głośnik zapewnia wielokierunkowy dźwięk, który zanurzy Cię w muzyce, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Stockwell II oferuje ponad 20 godzin przenośnego odtwarzania bez konieczności doładowywania. Kompaktowa obudowa i pasek do noszenia inspirowany gitarą sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Stockwell II jest wyposażony w technologię Bluetooth 5.0 umożliwiającą bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Odtwarzaj muzykę z dowolnego urządzenia Bluetooth znajdującego się w odległości do dziesięciu metrów od głośnika.

Aparat Stockwell II ma silikonową obudowę, stalową metalową kratkę i wodoodporność IPX4, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i trwały.

Stockwell II posiada funkcję wielu hostów, dzięki czemu można łatwo łączyć i przełączać między dwoma urządzeniami Bluetooth.

Na górnym panelu Stockwella II znajdują się analogowe regulatory tonów niskich, wysokich i głośności, co umożliwia precyzyjne dostrojenie dźwięku do wymagań użytkownika.

Głośnik obsługuje szybkie ładowanie. 20 minut daje 6 godzin odtwarzania w trybie przenośnym, a pełne naładowanie akumulatora trwa 5 godzin.

Marshall Stockwell II już dostępny!