10 lipca 2015

Multiroom - koncert w całym domu

multiroomSystem Multiroom daje możliwość, by w jednym domu, z jednego źródła dźwięku można było przygotować różne brzemienia, tak by w każdym pomieszczeniu można było dobrać muzykę dla siebie. Multiroom to system, który był stworzony po to, by w domu móc w każdym miejscu i o każdym czasie słuchać muzyki do siebie dopasowanej. Nie trzeba już przenosić odtwarzaczy, by ten sprzęt przenosić ciągle ze sobą. Ten problem macie już z głowy.

Aby było miło

Cały system jest niezwykle prosty i wygodny, zamiast kilku urządzeń mamy tylko niewielkie sterowniki, zamiast wielkich głośników małe głośniki wmontowane w ściany czy sufit. Multiroom to system, który jest estetyczny, pozwala oszczędzić miejsce i daje komfort użytkowania, gdy panele sterujące będą umieszczone w odpowiednim miejscu.

Zaplanuj wcześniej

Jeśli budujemy dom to już wtedy warto pomyśleć o tym systemie, ponieważ potem jego wprowadzenie będzie problemowe. Warto go połączyć z systemem sterowania budynkiem, dzięki czemu będzie można korzystać z niego bez ograniczeń. Natomiast, gdy tego się nie zrobi do zbudowanego już domu lepiej wybrać system, który będzie opierał się na instalacji bezprzewodowej.

Co takiego multiroom ma w sobie?

System zawsze składa się z jednostki centralnej, która będzie gwarantowała rozprowadzenie dźwięku do różnych pomieszczeń. Wszystkie elektroniczne urządzenia znajdują się w jednym pomieszczeniu i z niego sygnał dźwiękowy jest przekazany do innych pomieszczeń.

Intuicyjnie

multiroom intuicyjnieMuzyka ma być dla nas przyjemnością dlatego cały system jest tak zrealizowany, że bardzo prosto się go obsługuje i powinno sobie z tym radzić nawet dziecko. Wystarczy tylko panel dotykowy, smartfon czy pilot sterujący i na podstawie intuicyjnej obsługi każdy sobie z tym poradzi.

Gdzie jest muzyka?

Muzyka do systemu będzie przechowywana na bardzo dużych serwerach, na które można zgrywać piosenki ze źródeł zewnętrznych jak i też z internetu. W sumie można tam mieć nawet kilka tysięcy godzin nagrania.